Image layer

Image layer

Image layer

Inicjatywa Nasza Niepodległa

Data publikacji: 2018-06-06

Nasza Niepodległa to inicjatywa, dzięki której chcemy pokazać jak wiele dzieje się z Polsce z okazji Stulecia Niepodległości Rzeczypospolitej.

Dla uczczenia tego Jubileuszu zapraszamy do dzielenia się informacjami o różnych projektach i programach, które prowadzicie, tak aby więcej osób się o nich dowiedziało oraz aby mogły one służyć wzajemnej inspiracji.

W ramach wspólnej Inicjatywy Nasza Niepodległa będziemy wspierać zarówno tych, którzy mają już gotowe projekty, jak również tych, którzy poszukują pomysłów. Stworzyliśmy dla Was przestrzeń wymiany idei, wizji i doświadczeń. Zależy nam na pokazaniu różnorodności i wymiaru lokalnego społecznych inicjatyw związanych z obchodami Stulecia Niepodległości. Z tymi informacjami chcemy docierać do wielu środowisk.

Prosimy także Was, informujcie się nawzajem, w Waszych newsletterach, serwisach społecznościowych, na stronach www o możliwości pokazywania tego co się dzieje w lokalnych społecznościach z okazji 100-lecia niepodległości.

Pragniemy, aby powołana wspólnie z innymi organizacjami pozarządowymi Inicjatywa łączyła różne środowiska, aby tworzyła sposobność wspólnego przeżywania dumy i radości. Aby sprzyjała refleksji i pogłębianiu wiedzy o naszych najnowszych dziejach i aby wzmacniała międzypokoleniowe więzi.

Zachęcamy wszystkich do dołączenia do „Naszej Niepodległej”. Zależy nam na tym, aby obchody, miały wymiar obywatelski i wspólnotowy.

Więcej informacji oraz zgłoszenia do Inicjatywy Nasza Niepodległa na www.naszaniepodlegla.pl

Kontakt z sekretariatem:

Inicjatywa Nasza Niepodległa

e-mail: sekretariat@naszaniepodlegla.pl

telefon: 601-591-195

 

 

Kujawsko-Pomorskie Biuro FRDL

tel.: (52) 321 18 90, fax: (52) 321 18 92
e-mail:
info@bydgoszcz-frdl.pl