Image layer

Image layer

Image layer

Kujawsko-Pomorskie Forum Sekretarzy, 14.09.2018 r.

Data publikacji: 2018-10-04

Galeria zdjęć:

14 września br. odbyło się kolejne spotkanie Kujawsko-Pomorskiego Forum Sekretarzy. Na miejsce spotkania wybrano Centrum Dialogu im. Jana Pawła II w Toruniu.

Zebrani sekretarze tym razem poruszyli temat dostosowania statutu gminy/powiatu do wymogów wprowadzonych ustawą z dnia 11 stycznia 2018 r. Spotkanie poprowadził radca prawny, specjalizujący się w zakresie prawa samorządu terytorialnego, który w sposób szczegółowy przedstawił zebranym problematykę. W trakcie spotkania pojawiło się sporo pytań i wywiązała się ciekawa dyskusja między uczestnikami. Spotkanie było doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i podzielenia się z swoimi refleksjami i wątpliwościami z innymi obecnymi na forum.

Dziękujemy wszystkim Państwu za przybycie i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnym spotkaniu Kujawsko-Pomorskiego Forum Sekretarzy, które zaplanowane jest na 27-28 listopada br. Więcej szczegółów podamy wkrótce.

Serdecznie zachęcamy do wstąpienia w poczet członków Forum osoby, które jeszcze tego nie uczyniły. Dokumenty członkowskie do pobrania znajdują się w zakładce Fora.

 

Kujawsko-Pomorskie Biuro FRDL

tel.: (52) 321 18 90, fax: (52) 321 18 92
e-mail:
info@bydgoszcz-frdl.pl