Image layer

Image layer

Image layer

Forum USC

Szanowni Państwo!

O spotkaniach Kujawsko - Pomorskiego Forum Urzędników Stanu Cywilnego będziemy Państwa informować.

             

Informacje dotyczące funkcjonowania Forum i  poruszanych tematów uzyskają Państwo pod numerem telefonu: 52 321 18 90 lub adresem e-mail  forum@bydgoszcz-frdl.pl

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z pierwszego spotkania Forum, które odbyło się w 26 stycznia 2017 r. Relacja dostępna w aktualnościach.


Głównym celem działania Forum jest wzajemne wsparcie oraz doskonalenie sposobów przezwyciężania Problemów pojawiających się w codziennej praktyce pracowników Urzędu Stanu Cywilnego.

Członkostwo w Forum daje możliwość podzielenia się uwagami i doświadczeniem. Gwarantuje możliwość przedyskutowania ważnych i trudnych spraw.

 Podstawową formą działania Forum są cykliczne posiedzenia zrzeszonych uczestników prowadzone przez odpowiednio dobranych specjalistów, praktyków z dziedziny prawa oraz funkcjonowania USC.


 W 2018 roku spośród członków wybrany zostanie Zarząd, którego zadaniem będzie kierowanie pracami Forum.


Warunkiem wstąpienia do Kujawsko-Pomorskiego Forum USC jest zapoznanie się z regulaminem oraz wypełnienie i przesłanie do Kujawsko-Pomorskiego Biura FRDL oryginału deklaracji umowy członkowskiej.


Serdecznie zapraszamy do członkostwa!

Kujawsko-Pomorskie Biuro FRDL

tel.: (52) 321 18 90, fax: (52) 321 18 92
e-mail:
info@bydgoszcz-frdl.pl